Den s průmyslovými partnery FI úterý 6. 5. 2014
Den s průmyslovými partnery, který se uskuteční v úterý 6. 5. 2014
posluchárna D3 (prezentace firem pro studenty) a prostory před posluchárnami D1 a D2 (stánky firem)
dopolední blok prezentací
- od 9:00 posluchárna D3
- od 11:35 prezentace firem na stáncích (prostory před posluchárnami D1 a D2)
odpolední blok prezentací
- od 12:50 posluchárna D3
- od 14:10 prezentace firem na stáncích (prostory před posluchárnami D1 a D2)
Prezentace firem pro studenty v posluchárně D3 budou probíhat v dopoledním a odpoledním bloku podle uvedeného programu.
Součástí programu v posluchárně D3 je také vylosování studentů - výherci získají zdarma konzultace Kariérního centra.
Jedná se o speciální nabídku, která není nabízená běžně. Student si sám vybere (z daného okruhu), které oblasti chce o sobě zjistit.
Studenti tak mají možnost seznámit se s:
- novými partnery fakulty
- možností stáží u firem, spolupráce na projektech
- tématy bakalářských a diplomových prací, které jsou zadané ve spolupráci s průmyslovými partnery
- příp. najít perspektivní uplatnění v praxi
Připraveno je malé občerstvení!
Předběžný program Dne SPP 6. 5. 2014
9:00 První část prezentací pro studenty, posluchárna D3 (budova D):
- 9:00 Red Hat Czech s.r.o.
Předání diplomů vítězům 3. ročníku soutěže pro talentované studenty FI. - 9:15 Y Soft Corporation, a.s.
- 9:30 IBA CZ, s.r.o.
- 9:45 Lexical Computing Ltd.
- 10:00 Gemalto s.r.o
- 10:10 Honeywell, spol. s r.o.
- 10:20 Mycroft Mind, a.s.
- 10:30 Kentico software s.r.o.
- 10:40 K-net Technical International Group, s.r.o.
- 10:50 ON Semiconductor Czech Republic s.r.o.
- 10:55 InQool a.s.
- 11:00 FNZ (Czechia) s.r.o.
- 11:05 IT serve, s.r.o.
- 11:10 SEACOMP s.r.o.
- 11:20 Přednáška Kariérního centra MU – Nabídka služeb KC
- 11:35 Losování studentů dle prezenční listiny
Výherci získají zdarma speciální konzultace Kariérního centra MU
Fakulta informatiky, Botanická, budova D, prostory před posluchárnami D1 a D2
12:50 Druhá část prezentací pro studenty, posluchárna D3 (budova D):
- 12:50 Trusted Network Solutions, a.s.
- 13:00 MONET +, a.s.
- 13:10 ESET, spol. s r.o.
- 13:20 NetSuite Czech Republic s.r.o.
- 13:30 SolarWinds Czech s.r.o.
- 13:35 DAITE s.r.o.
- 13:40 USU Software, s.r.o.
- 13:45 Národní bezpečnostní úřad
- 13:55 Embed IT (Home Credit International a.s.)
- 14:00 Losování studentů dle prezenční listiny
Výherci získají zdarma speciální konzultace Kariérního centra MU
Fakulta informatiky, Botanická, budova D, prostory před posluchárnami D1 a D2